Maintebos opnieuw festivalterrein voor bevrijdingsfestival Oldambt

Bevrijdingsfestival Oldambt - Winschoten - Promotie Noord

Vorig jaar was de allereerste editie van het bevrijdingsfestival Oldambt. Een initiatief van Betsie Beishuizen. Het Maintebos werd omgedoopt tot groot festivalterrein. Inmiddels is Bevrijdingsfestival Oldambt een stichting geworden.

Wil je alles weten over het festival kijk dan op: http://www.bevrijdingsfestivaloldambt.nl
Of volg bevrijdingsfestival Oldambt via Facebook:
https://www.facebook.com/Bevrijdings-Festival-Oldambt-Winschoten-2019-Voor-jong-oud-2040605932620693/

Over het ontstaan van het bevrijdingsfestival Oldambt in Winschoten.
Het bevrijdingsfestival is ontstaan omdat ik het een gemis vond in onze gemeente. In de oorlog is er veel gebeurd in Oldambt. Er zijn van de circa 500 Joodse mensen slechts 20 die de oorlog overleefd hebben…….. Stel je eens voor……. Op 4 mei wordt hier, terecht, heel veel aandacht aan besteed. Maar ik vind het ook belangrijk om onze vrijheid te vieren. En ik wil dit graag doen met alle mensen uit het Oldambt. Maar uiteraard zijn ook mensen buiten onze gemeente van harte welkom. Ook vind ik het belangrijk om dit te vieren met alle lagen van de bevolking en ook met alle leeftijdsgroepen. De gemeente en de wijkplatforms hebben dit idee ook toegejuicht en ondersteunen dit financieel voor een groot deel.Inmiddels zijn er veel mensen die me helpen om dit plan te realiseren. Iedereen heeft veel mooie ideeën en zet zich, net als mij, vrijwillig in om er met z’n allen een mooie dag van te maken.Ik hoop jullie te zien op zaterdag 5 mei in het park bij het Maintje bos.

Vriendelijke groet, Betsie Beishuizen

5 mei viering Nederland

Voor alle activiteiten en vieringen in heel Nederland kijk je op: https://www.4en5mei.nl/

Laat een bericht achter

Plaats een reactie

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Deze inhoud is beschermd